Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 26.04.2014, 11:38
szprotson napisał(a):Wyświetl post
gdyby Kulawik był chociaż w połowie trenerem to zatrudniłyby go ktoś poważniejszy niz Akademia w Wolbromiu....
Gdyby Smuda był w połowie takim cudownym trenerem za jakiego się uważa, to nie ośmieszyłby się w najsłabszej grupie na EURO, a dwa to zatrudniłby go ktoś poważniejszy niż outsider wtedy jeszcze 2ligowej niemieckiej drużyny.
Odpowiedz cytując