szprotson napisał(a):

|
gdyby Kulawik był chociaż w połowie trenerem to zatrudniłyby go ktoś poważniejszy niz Akademia w Wolbromiu....
|
Gdyby Smuda był w połowie takim cudownym trenerem za jakiego się uważa, to nie ośmieszyłby się w najsłabszej grupie na EURO, a dwa to zatrudniłby go ktoś poważniejszy niż outsider wtedy jeszcze 2ligowej niemieckiej drużyny.