Viper napisał(a): 
|
^^ Jeszcze raz zapytam, skąd Bednarz miał wziąć pieniądze na transfery i kontrakty. Nie mówimy tutaj o kwotach rzędu 5 złotych tylko o milionach. Ma je wydrukować? a może wprowadzić dilerów na stadion i brać z tego procent?
|
Weź się nie kompromituj.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 26.04.2014 o godz. 10:56.
|