Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4939
Stary 26.04.2014, 10:54
Viper napisał(a):Wyświetl post
^^ Jeszcze raz zapytam, skąd Bednarz miał wziąć pieniądze na transfery i kontrakty. Nie mówimy tutaj o kwotach rzędu 5 złotych tylko o milionach. Ma je wydrukować? a może wprowadzić dilerów na stadion i brać z tego procent?
Weź się nie kompromituj.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 26.04.2014 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując