DJ Hazel napisał(a):

|
Następne mecze...Pogoń u siebie i Legia wyjazd...zanosi się na 10 meczów bez zwycięstwa. To już się nie robi śmieszne...A pech zaczął się od bojkotu...
|
wraca Bunoza(myślami pewnie już w nowym klubie),Głowa,Chrapek,Garguła więc jest szansa na jakieś punkty z Pogonią u siebie, z Legią to pewny wpier bo zagrają na 100% bo Amika ich goni.
no jeśli z Pogonią nie wygramy to 10 meczów bez wygranej stanie się faktem
PS:Mały wraca na R22

Szkoda że tak to wygląda
PS:Gdyby nie polityka Smudy i Bednarza to spokojnie Sobolewski z Małeckim mogli by się w takich momentach przydać ale co tam lepszy Fabian