Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.04.2014, 22:14
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Następne mecze...Pogoń u siebie i Legia wyjazd...zanosi się na 10 meczów bez zwycięstwa. To już się nie robi śmieszne...A pech zaczął się od bojkotu...
wraca Bunoza(myślami pewnie już w nowym klubie),Głowa,Chrapek,Garguła więc jest szansa na jakieś punkty z Pogonią u siebie, z Legią to pewny wpier bo zagrają na 100% bo Amika ich goni.

no jeśli z Pogonią nie wygramy to 10 meczów bez wygranej stanie się faktem


PS:Mały wraca na R22 Szkoda że tak to wygląda

PS:Gdyby nie polityka Smudy i Bednarza to spokojnie Sobolewski z Małeckim mogli by się w takich momentach przydać ale co tam lepszy Fabian
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 25.04.2014 o godz. 22:17.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując