Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26468
Stary 25.04.2014, 20:45
Z marketami się nie wygra - ale można chociaż coś z tego mieć. Brać przykład z Węgier i opodatkować jak każdą polską firmę bez możliwości ucieczki z podatkiem a granicą.

Na Węgrzech ANI JEDEN sklep nie został zlikwidowany jak ich Orban opodatkował - i nagle wszyscy płacą - tylko u nas jak zwykle się k.urwa nie da.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE