Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16070
Stary 25.04.2014, 20:26
Ja byłbym bardzo za Wiluszem lecz juz jest ponoć dogadany z Lechią Gdańsk która zbiera co lepszych piłkarzy z polskiego rynku bo po prostu mają w tej chwili więcej kasy od nas.
Odpowiedz cytując