Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
Od: 04.2011
Offline
#
16070
25.04.2014, 20:26
Ja byłbym bardzo za Wiluszem lecz juz jest ponoć dogadany z Lechią Gdańsk która zbiera co lepszych piłkarzy z polskiego rynku bo po prostu mają w tej chwili więcej kasy od nas.
Janusz94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz94
Znajdź inne posty napisane przez Janusz94