FraMat napisał(a):

Halo!
Tu piszemy o byłych....
Wiecie to taki ktoś, kto kiedyś u nas grał, a teraz już nie gra.
Nie jakiś szwajcarski napastnik, ktorego ktoś ponoć chce ściągnąć...
|
Błaszczu Ci wyjaśnił o kim myślałem.
To miał być żart choć z Bednarzem nigdy nic nie wiadomo...