Bylem przekonany ze jakies mecze LM sa pokazywane w n sport... a teraz jeszcze do tego polsat i eurosport traca licencje na ekstraklase i mecze maja byc pokazywane na tym kanale.. jak wyjdzie ze na nsport niema ekstraklasy to odrazu zrywam z orange umowe i biore canal+
@up
blaszczu, a to jest tak jak z tvp ze oni pokazuja tylko 1 mecz w tygodniu ? Czy n sport pokazuje 1 we wtorek i 1 w srode ?
//edit
nvm, faktycznie nadaja na nsport po 1 meczu kazdego dnia z LM
http://media2.pl/media/110215-Cwierc...-i-nSport.html
wiec chyba zostawie juz ta umowe tak jak jest .. jeszcze raz dzieki
//edit2
a tutaj info o ekstraklasie w nsport od przyszlego sezonu..
http://media2.pl/media/110075-T-Mobi...-i-nSport.html