Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#789
Stary 25.04.2014, 16:40
Bylem przekonany ze jakies mecze LM sa pokazywane w n sport... a teraz jeszcze do tego polsat i eurosport traca licencje na ekstraklase i mecze maja byc pokazywane na tym kanale.. jak wyjdzie ze na nsport niema ekstraklasy to odrazu zrywam z orange umowe i biore canal+

@up

blaszczu, a to jest tak jak z tvp ze oni pokazuja tylko 1 mecz w tygodniu ? Czy n sport pokazuje 1 we wtorek i 1 w srode ?

//edit

nvm, faktycznie nadaja na nsport po 1 meczu kazdego dnia z LM

http://media2.pl/media/110215-Cwierc...-i-nSport.html

wiec chyba zostawie juz ta umowe tak jak jest .. jeszcze raz dzieki

//edit2

a tutaj info o ekstraklasie w nsport od przyszlego sezonu..

http://media2.pl/media/110075-T-Mobi...-i-nSport.html
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 25.04.2014 o godz. 19:09.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując