Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26450
Stary 25.04.2014, 10:10
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Zysk ktory jest transferowana zagranice to jest wysysaniem naszej kasy, proste jak konstrukcja cepa.promowanie zachodnich koncernów przy jednoczesnym coraz większym obciążaniem naszych przedsiębiorców szczególnie małych i średnich jest ku...
To przestańmy obciążać wszystkich przedsiębiorców na terenie Polski. Znieśmy CIT i PIT wogóle. To jest zrównanie szans. A promowanie zachodnich koncernów to wtrącanie się w gospodarkę tak samo jak obciązanie ich dodatkowymi kosztami - tego nigdy nie zaakceptuję.