Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26447
Stary 25.04.2014, 09:30
Jebnijcie jeszcze 20% akcyzy w górę na paliwo to będzie tańsze paliwo, będę 20% więcej jeździł. Co to za myślenie, jaka logika?