Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
26447
25.04.2014, 09:30
Jebnijcie jeszcze 20% akcyzy w górę na paliwo to będzie tańsze paliwo, będę 20% więcej jeździł. Co to za myślenie, jaka logika?
Kroq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kroq
Znajdź inne posty napisane przez Kroq