Jaroo1 napisał(a):

|
Nie gadajcie z socjalistą bo to tak jakby rozmawiać z osobą niesłyszącą. Chuja się dogadacie.
|
A według mnie warto rozmawiać bo choć socjalista to ktoś pomiędzy człowiekiem a małpa i z reguły powinni żyć z innymi czerwonymi w rezerwatach to można bardzo łatwo w prostych przykładach obalić wszystkie bzdurne teorie tej choroby (socjalizmu) która opanowała Europe i sporą część świata.