Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26444
Stary 25.04.2014, 09:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie gadajcie z socjalistą bo to tak jakby rozmawiać z osobą niesłyszącą. Chuja się dogadacie.
A według mnie warto rozmawiać bo choć socjalista to ktoś pomiędzy człowiekiem a małpa i z reguły powinni żyć z innymi czerwonymi w rezerwatach to można bardzo łatwo w prostych przykładach obalić wszystkie bzdurne teorie tej choroby (socjalizmu) która opanowała Europe i sporą część świata.