Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2245
Stary 25.04.2014, 08:22
To nie o to chodzi. Człowieka wytrenujesz na wysokim poziomie jak masz określony plan ,wieeeloletnią systematyczną i indywidualną pracę nad jego osobą. Nie da się przygotować piłkarzy przez jeden obóz podlewaniem krzoków.

Tak owszem, kiedyś nie było fizjologów itp tylko bieganie po górach i sranie pod siebie- oki, ale oni to robili od najmłodszych lat a ci co nie wytrzymywali - dawali sobie spokój.. Teraz jeden treneiro propaguje trenigi z piłką, drugi jest katem a trzeci ma wyjebane i stara się tylko nie przeszkadzać-a tutaj musi być zachowana ciągłość. Każdy z kopaczy- czy to ze względu na organizm czy inne kluby w których był- ma inny poziom wytrenowania i do tego służy badanie progów metabolicznych. Bez tego ....a nie da się funkcjonować w profesjonalnym sporcie.
Zauważcie0 "Gwiazdeczki" naszych lig, wyjeżdżają do innych lig i z paroma wyjątkam-i jak długo muszą przejść aklimatyzację"- a tak naprawdę przystosowywać się co poziomu jednostek treningowych.
Zrozumcie, że gdybyście sami nagle w tej chwili zaczeli intensywnie i bezmyślnie przygotowywać pod maratony- to więcej byście swojemu organizmowi narobili szkód niż pożytku- a pewnie i z paroma już nigdy byśmy nie zamienili już słowa.

To, że nie mamy systemu szkolenia na europejskim poziomie to żadna tajemnica- zawsze nadrabialiśmy przygotowaniem fizycznym. Teraz jest problem i z jednym i drugim.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 25.04.2014 o godz. 08:32.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując