Temat
:
[31 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków 25 kwietnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
Od: 04.2012
Offline
#
58
25.04.2014, 02:50
A ja wam mówie Jak naszym bedzie Chcialo sie grac to i ten mozna wygrac to tylko amica zreszta w naszej kopanej kazdy z kazdym mozna wygrac trzeba tylko chciec
krzycho90tswns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzycho90tswns
Znajdź inne posty napisane przez krzycho90tswns