Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26434
Stary 24.04.2014, 21:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Drozd, oni tego nie zrozumieją, to jest mentalność niewolnicza kraju postkolonialnego, tak ich wyszkolono , wiedzą że mają być strzyżeni i się na to zgadzają,przykłady opodatkowania zachodnich sieci handlowych czy banków to standard w szanującym się kraju , kolejne przykłady strzyżenia to długoterminowe umowy na komórki, telewizje,internet,ceny na w/w usługi kosmos, wystarczy sprawdzić jak to działa za granicą jewropejską, ale leming zgadza sie na strzyżenie bo tak ma być, tak go wytresowali, potwierdzeniem są trwożliwe wypowiedzi o podniesieniu cen w bankach czy marketach, żal....
buahahahah
Chcesz narzucać na siebie podatki i zarazem mówisz, że jesteś wyzwolonym wolnym od ograniczeń człowiekiem - ....a leże
A to, że 64% swojej pensji(albo nie twojej, bo poziom logiki w twojej wypowiedzi wskazuje, że do wieku, w którym się pracuje jeszcze ci daaaleko) którą obecny establihsment POPIS ci odbiera w formie grzywny(podatków, czy jak tam zwał), to jest według ciebie nagroda że jesteś wyzwolonym szanującym siebie obywatelem nie?
To się nie nazywa nawet strzyżenie, to jest zeszmacenie twojej godności. Ty tyrasz inni korzystają.
Ciesz się więc, tyraj, utrzymuj ich, ich rodziny znajomych, nierobów, głosuj na PIS PO SLD

p.s: Jak użyjesz mózgu, i wydedukujesz, to zorientujesz się, że na opodatkowaniu zagranicznych sieci handlowych... zapłacisz ty
no ale w końcu jesteś wolnym mentalnie wyzwolonym obywatelem więc płać!!
Ostatnio edytowane przez palikot : 24.04.2014 o godz. 21:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰