Drozd napisał(a):

|
Jak podniosą ceny to kupię taniej w sklepie pod blokiem.
|
Ale zdajesz sobie sprawę, że to Twoje "taniej" to będzie drożej niż obecnie w markecie? Ludzie nie chodzą na zakupy do hipermarketów, bo kuszą atrakcyjną bryłą budynków (któż nie lubi ogromnych prostopadłościanów?), tylko dlatego, że jest tam taniej. Ten pomysł oznacza podwyższenie kosztów życia dla najbiedniejszych i klasy niższo-średniej.