Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16066
Stary 24.04.2014, 18:23
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Cena pewnie poszla w gore,wkoncu walcza o awans do jakze wielkiej T-Ekstraklasy...

Nie zdzziwiłbym sie, gdyby coś odwalili i rozwiązali kontrakt z Bełchatowem, ale wtedy trzeba by na kolanach do nich zapierdalać.
Odpowiedz cytując