JacobCFC napisał(a):

|
Widzisz, dla mnie piłkarze to nie ludzi ze statusem gwiazdy, których mogę oglądać jedynie w TV, a większość zorientowanych ludzi na forum miało nieraz okazje rozmawiać z niejednym z naszych zawodników.
|
Rozmawiałeś z Miśkiem i powiedział Ci w prost, że chce przedłużyć kontrakt na zbliżonych warunkach ale zły Bednarz odmawia? bo na razie to wymijająca odpowiedź i nic więcej.
JacobCFC napisał(a):

Nakoulma odchodzi od 2 sezonów i jakoś nie odszedł. Myślisz, że to fatum?
Wypominasz wiek Kazmierczakowi, a kto u nas gra? Głowa, któy ma 35 lat, a i tak zjada połowę ligi. Dudka, który ma 30 lat i poziom jako taki prezentował tylko w Auxerre, Garguła, który ma 33 lata i 31 letni Brożek, czyli Twoim tokiem ich trzeba sie pozbyć bo sąw wieku 30+?
Plizga- dlaczego byś nie widział go w Wiśle? Bo ma 29 lat? Zobacz sobie jaka jest przepaść pomiędzy statystykami z tego sezonu jego, a naszych skrzydłowych
Mozdzen- myślisz, że jego interesuje dla kogo gra?
|
Statystyki swoje, nie zmienia to faktu że Plizga nie zrobiłby nam różnicy. Wskazani piłkarze albo są dla nas za drodzy, albo mają oferty zza granicy albo nie zrobią różnicy.
JacobCFC napisał(a):

|
Nie widzisz różnicy w budżecie 15 milionów a 25?
|
Jak na razie nasz budżet to 30milionów, te 15 "wyliczono" z niejasnej wypowiedzi Bednarza. Nie zmienia to faktu, że klub nie zarobi nawet 5 milionów od sponsora, za co niby? Tańsze są reklamy w telewizji czy w radiu. Popatrz jaki budżet ma Legia.