Viper napisał(a):

Rozmawiałeś z nim czy gdybasz? Może chcieć zostać ale może też liczyć na ofertę z zagranicy, etc. Może chcieć zostać za kasę jaką Wisła obecnie nie może mu dać. Gdybasz.
|
Widzisz, dla mnie piłkarze to nie ludzi ze statusem gwiazdy, których mogę oglądać jedynie w TV, a większość zorientowanych ludzi na forum miało nieraz okazje rozmawiać z niejednym z naszych zawodników.
Viper napisał(a):

Prejuce Nakoulma 27 lat i chce odejść za granice.
Manuel Curto 28 lat i kontrakt do końca roku
Przemyslaw Kazmierczak 32 lata...
Daylon Claasen 24 lata, piłkarz Lecha z którym może zaprezentować się w pucharach. Na pewno będzie zainteresowany przejściem do wisły. 
Dawid Plizga Jego akurat bym w Wiśle nie widział, a ma również 29 lat.
Michal Maslowski 24 lata, fakt mógłby być do wyciągnięcia ale akurat ma ciężką kontuzje i nie wiadomo jak się będzie po niej prezentował.
Mateusz Mozdzen kolejny piłkarz lecha, z którego nikt do nas teraz nie przyjdzie.
|
Nakoulma odchodzi od 2 sezonów i jakoś nie odszedł. Myślisz, że to fatum?
Wypominasz wiek Kazmierczakowi, a kto u nas gra? Głowa, któy ma 35 lat, a i tak zjada połowę ligi. Dudka, który ma 30 lat i poziom jako taki prezentował tylko w Auxerre, Garguła, który ma 33 lata i 31 letni Brożek, czyli Twoim tokiem ich trzeba sie pozbyć bo sąw wieku 30+?
Plizga- dlaczego byś nie widział go w Wiśle? Bo ma 29 lat? Zobacz sobie jaka jest przepaść pomiędzy statystykami z tego sezonu jego, a naszych skrzydłowych
Mozdzen- myślisz, że jego interesuje dla kogo gra?
Viper napisał(a):

|
Kwoty na poziomie miliona złotych czy nawet 10 nie zmienią w diametralny sposób sytuacji klubu.
|
Nie widzisz różnicy w budżecie 15 milionów a 25?