Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26420
Stary 24.04.2014, 09:23
palikot napisał(a):Wyświetl post

Brzmisz śmiesznie pisząc o czyimś zapleczu intelektualnym samemu nie mając za bardzo konkretnych argumentów.

Wytłumacz nam merytorycznie w jaki sposób PIS chce "obniżyć podatki" zwiększając wydatki państwa? Rozumiem, że kasa przypłynie z frontem?


Jak kradnie PO i daje swoim to jest źle
Jak kradnie PIS i daje swoim to jest super...
czyste realia
Jeśli nikt nie kradnie to faktycznie jest fantazja chyba nie realna...
Jeżeli dla Ciebie obniżenie podatków, którego dokonał PiS będąc przy władzy to nie konkretny argument to musisz zerknąć co to znaczy argument .

Bardzo prosto. Nie wydawać milionów na Madonne czy propagandowe spoty, czy miliardów na autostrady, które są dziurawe zanim przejedzie po nich pierwszy samochód. Nie wspominając o premiach urzędasów. Wystarczy te marnotrawione pieniądze wydać pożytecznie i można obniżać podatki. Łapiesz czy dla palikota to nie do pojęcia, że można rządzić bez dojenia obywateli.

Hehehe pamiętasz niejakiego Misiaka, który szkolił zwolnionych stoczniowców na piekarzy? A państwo mu za to płaciło? Ile?

A pamiętasz śledczą Piterę, która tropiła przez dwa lata PiSowsie złodziejstwo? I wytropiła dorsza za 8,20? Pomyślałeś dlaczego ona w ogóle o tym dorszu wspomniała?

Takie są właśnie realia, a Ty bez mrugnięcia okiem potrafisz te sprawy porównać i i osądzić tak samo. Zapytam wprost. Zwariowałeś?

Każdy myślący logicznie nie ma problemu żeby wybrać. Otumanieni potrafią na złość mamie odmrozić sobie uszy...

AYALA napisał(a):Wyświetl post
czemu taki tani (7 milionów zł) ten rządowy spot podsumowujący 10 lat zwijania Polski w Unii ? Mogli chcociaz w tym filmiku pokazać tych opiekunów niepełnosprawnych dzieci i dorosłych proszących o kilka euro podwyżki od Donka albo półroczne kolejki do onkologa żeby było uczciwie
Jest lepiej . Spot podobno kosztował 0,5 mln. 6,5 mln to koszty emisji w propagandowych mediach. Za darmochę nie będą przecież cudakowi kadzić.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 24.04.2014 o godz. 11:03.
Hej Nasz TS !!