Jeżeli dla Ciebie obniżenie podatków, którego dokonał PiS będąc przy władzy to nie konkretny argument

to musisz zerknąć co to znaczy argument

.
Bardzo prosto. Nie wydawać milionów na Madonne czy propagandowe spoty, czy miliardów na autostrady, które są dziurawe zanim przejedzie po nich pierwszy samochód. Nie wspominając o premiach urzędasów. Wystarczy te marnotrawione pieniądze wydać pożytecznie i można obniżać podatki. Łapiesz czy dla palikota to nie do pojęcia, że można rządzić bez dojenia obywateli.
Hehehe pamiętasz niejakiego Misiaka, który szkolił zwolnionych stoczniowców na piekarzy? A państwo mu za to płaciło? Ile?
A pamiętasz śledczą Piterę, która tropiła przez dwa lata PiSowsie złodziejstwo? I wytropiła dorsza za 8,20? Pomyślałeś dlaczego ona w ogóle o tym dorszu wspomniała?
Takie są właśnie realia, a Ty bez mrugnięcia okiem potrafisz te sprawy porównać i i osądzić tak samo. Zapytam wprost. Zwariowałeś?
Każdy myślący logicznie nie ma problemu żeby wybrać. Otumanieni potrafią na złość mamie odmrozić sobie uszy...
AYALA napisał(a):

|
czemu taki tani (7 milionów zł) ten rządowy spot podsumowujący 10 lat zwijania Polski w Unii ? Mogli chcociaz w tym filmiku pokazać tych opiekunów niepełnosprawnych dzieci i dorosłych proszących o kilka euro podwyżki od Donka albo półroczne kolejki do onkologa żeby było uczciwie
|
Jest lepiej

. Spot podobno kosztował 0,5 mln. 6,5 mln to koszty emisji w propagandowych mediach. Za darmochę nie będą przecież cudakowi kadzić.