Viper napisał(a):

|
^^ A skąd wiesz dlaczego kontrakt z Miśkieiwczem nie jest podpisany z winny Bednarza? Jacek ma określony budżet i jak Misiek chce za dużo to trudno, sam bramkarz może nie być zainteresowany podpisaniem już teraz kontraktu i liczy na ofertę z zagranicy.
|
Chce zostać tak samo jak zostać chciał Radek czy Mały.
Viper napisał(a):

Jakby od tak można było znaleźć multum darmowych i dobrych piłkarzy to by każdy klub już dawno tak robił. Widać jet z tym problem.
|
Wystarczy przepatrzeć tylko i wyłącznie naszą ligę:
Prejuce Nakoulma, Manuel Curto, Przemyslaw Kazmierczak, Daylon Claasen, Dawid Plizga, Michal Maslowski, Deleu, Mateusz Mozdzen. Mnie to zajęło minutę, a pracownicy klubu powinni mieć i umieć wykorzystać dokładniejsze źródła niż google.
Viper napisał(a):

|
^^ Dobrze to jak ma wygląda to rozsądne działanie? źródło finansowania proszę. Bo wszyscy krzyczą o tych cięciach, ale o tym że trzeba skądś fundusze brać to już nikt nie wspomina.
|
Marketing, marketing i jeszcze raz marketing. Normalnie prosperujący klub powinien mieć poważnego sponsora na koszulkach. Ale u nas liczą od dłuższego czasu, że ten sponsor spadnie z nieba. Nie mówiąc już o oddaniu praw firmie UFA ( sprawdź sobie z jakimi tuzami współpracuję ta organizacja), byleby tylko dopiąć budżet.