|
^^ A skąd wiesz dlaczego kontrakt z Miśkieiwczem nie jest podpisany z winny Bednarza? Jacek ma określony budżet i jak Misiek chce za dużo to trudno, sam bramkarz może nie być zainteresowany podpisaniem już teraz kontraktu i liczy na ofertę z zagranicy.
Jakby od tak można było znaleźć multum darmowych i dobrych piłkarzy to by każdy klub już dawno tak robił. Widać jet z tym problem.
|