Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26413
Stary 23.04.2014, 17:51
Hehehe ruszył front obrony popaprańców...

Programu PiS w jego prostocie nie pojmiesz. Nie dysponujesz odpowiednim zapleczem intelektualnym. Stać cie jedynie na głupawe wrzutki i bezpodstawne insynuacje. Więc nie rób "prawdziwej prawicy" niedźwiedziej przysługi. Chyba, że im też "dobrze" życzysz .
Hej Nasz TS !!