Hehehe ruszył front obrony popaprańców...
Programu PiS w jego prostocie nie pojmiesz. Nie dysponujesz odpowiednim zapleczem intelektualnym. Stać cie jedynie na głupawe wrzutki i bezpodstawne insynuacje. Więc nie rób "prawdziwej prawicy" niedźwiedziej przysługi. Chyba, że im też "dobrze" życzysz

.