tedyy napisał(a):

Ech pewnie tam pójdzie, a ja miałem malą nadzieję że Smuda odejdzie sokro mówił, że w nast. sezonie ''się na to nie piszę'' i przyjdzie Petrescu jakimś cudem za namową Cupiała i żeby mu boss kontrakt opłacał. Myślę, ze petrescu chytry nie jest i na kase mniejszą by poszedł, a zresztą nachapal się w Rosji mamoną
