Kocur napisał(a):

A najlepszy jest dzisiejszy projekt nowej linii tramwaju u mnie pod k....a oknem dokładnie równo na linii tego cudownego metra co radni peło chcą przedstawić w referendum.
Albo wsadzić do pierdla tych radnych za marnotrawienie środków na metro albo tramwaj bo robić jedno nad drugim na długości 4 km to trzeba mieć nasrane we łbie.
|
A zrobienie za kilka mln zlotych przystanku przesiadkowego na skrzyżowaniu Powst.Sląskich i Wilekopolskich po to żeby skrócic linie autobusowe i utrudnić przemieszczanie się z Podgórza do Nowej Huty to nie majstersztyk intelektualno -finansowy? Przecież w tym mieście chodzi tylko o nabijanie kasy z dwóch rzeczy

arkometrów i biletów. Innej wizji tutaj nie widzę