Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26403
Stary 22.04.2014, 22:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A najlepszy jest dzisiejszy projekt nowej linii tramwaju u mnie pod k....a oknem dokładnie równo na linii tego cudownego metra co radni peło chcą przedstawić w referendum.

Albo wsadzić do pierdla tych radnych za marnotrawienie środków na metro albo tramwaj bo robić jedno nad drugim na długości 4 km to trzeba mieć nasrane we łbie.
A zrobienie za kilka mln zlotych przystanku przesiadkowego na skrzyżowaniu Powst.Sląskich i Wilekopolskich po to żeby skrócic linie autobusowe i utrudnić przemieszczanie się z Podgórza do Nowej Huty to nie majstersztyk intelektualno -finansowy? Przecież w tym mieście chodzi tylko o nabijanie kasy z dwóch rzeczy arkometrów i biletów. Innej wizji tutaj nie widzę
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej