Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26400
Stary 22.04.2014, 20:13
Rozumiem, że nie wszędzie jest różowo, ale jeśli w niemieckim odpowiedniku Krakowa, a mianowicie Dreźnie poradzono sobie z komunikacją miejską bez metra to w Krakowie też można sobie poradzić tylko potrzeba do tego dobrego gospodarza i kogoś z pomyślunkiem.