mr_kwolf napisał(a):

|
"A ja słyszałem, że takich biletów poszło tyle co zawsze". Każde źródło wypuszcza informacje jakie mu pasują.
|
Próbowałem Ci jedynie wytłumaczyć błyskawiczny spadek frekwencji. Między meczami z Zawisza i PBB nie wydarzyło się nic co by go usprawiedliwiało. W poprzednim sezonie też wyniki dupy nie urywały, a nasza niechlubna seria nie zaczęła się na Widzewie. Nie chodzi o to, że spada, bo to przy słabych wynikach normalne, tylko jak szybko.
Problem w tym, że Ty próbujesz jedynie za wszelką cenę przeforsować jakieś chore tezy, które nijak się mają do rzeczywistości. Szkoda na takich osobników jak Ty, rafkur czy FraMat czasu...