Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4920
Stary 22.04.2014, 19:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
"A ja słyszałem, że takich biletów poszło tyle co zawsze". Każde źródło wypuszcza informacje jakie mu pasują.
Próbowałem Ci jedynie wytłumaczyć błyskawiczny spadek frekwencji. Między meczami z Zawisza i PBB nie wydarzyło się nic co by go usprawiedliwiało. W poprzednim sezonie też wyniki dupy nie urywały, a nasza niechlubna seria nie zaczęła się na Widzewie. Nie chodzi o to, że spada, bo to przy słabych wynikach normalne, tylko jak szybko.

Problem w tym, że Ty próbujesz jedynie za wszelką cenę przeforsować jakieś chore tezy, które nijak się mają do rzeczywistości. Szkoda na takich osobników jak Ty, rafkur czy FraMat czasu...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując