kamikaze napisał(a):

Kaczyński gra w to samo co Tusk: bratanica dostaje wulgarne sms-y
INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, powiedział, że pogróżki wobec rodziny premiera Tuska traktuje poważnie. Jednocześnie ujawnił, że jego bratanica również dostaje tego typu SMS-y - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".- Bez wątpienia groźby wobec córki premiera należy traktować poważnie i jeśli jest taka potrzeba, powinna być ona objęta ochroną - stwierdził p. Kaczyński. - Moja bratanica dostaje tyle wulgarnych SMS-ów, że nie ma sensu prowadzić żadnej licytacji - podkreślił prezes PiS.
źródło:http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz...rne_smsy/93382
http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...rne-sms-y.html
|
Faktycznie to samo ...
Nic dziwnego, że tyle w Polsce durnych lemingów. Czytać nie potrafisz? Czy nie kumasz co czytasz...