|
Znam jedną osobę, która jest naprawde bardzo zapatrzona w Korwina. Osoba ta chce zlikwidować buspasy, bo "dlaczego bogatsi (w domyśle ci, co mają auto) mają stać w korku, a taksówki lub autobusy mają sobie jechać. WSZYSCY MAJĄ BYĆ RÓWNI!!".....
Myślałem, że ta osoba robi sobie jaja, ale mówiła jak najbardziej serio....
|