Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.
|
imho Cupiał wie ze FS to idiota i dlatego go zatrudnił. Idiota jest w stanie uwierzyć w różnorakie obietnice a osoba myśląca doda plus do minusa i będzie widziała bilans od razu.
Dlatego nie dziwię się bossowi ze wział trenera debila/kolege.
Jak Smuda zacznie sie burzyć, to boss go wezwie do siebie na kanapę, walną drinką i Smuda będzie chodził cały w skowronkach ze u Ciapiała był

A inny trener by sobie nie dał dmuchać w kaszę.
Fakty sa jednak takie :
Runda jesienna jest na jego plus, reszta jest na minus. Niemniej jednak ta runda jesienna duzo Nam dała- widmo spadku Nam nie grozi, a jeśli popatrzycie na papier to jest kilka zespołów mających lepszą 18natkę niż My.
Ale że graniem w dziada za daleko sie nie zajdzie, a starymi metodami motoryki nie zrobi to sytuację mamy mało ciekawą. Do tego brak jakiejkolwiek ławki po fali kontuzji i jesteśmy w dupie. Troche tutaj wina Smudy ze np. puścił Fryca, no ale skad mogł wiedziec ze nagle .......ną na nas plagi egipskie.
Sezon do końca dograć tylko co potem?