63.5 Kg napisał(a):

Finalowa seria
Nie będzie nic lepiej bo przecież nagle się nie odmieni wszystko...
Przygotowal tak ze szkoda ze to już nie jest koniec sezonu...pachnie miejsce blisko 8...
|
Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.