darean napisał(a):

Smuda to tak pie.... ze szkoda słów poczytajcie sobie jego wywiady z zimy wszyscy po jego treningach mieli być o klasę lepsi. Ma swoje lata trochę powagi mógłby zachować.
Jesienia zrobił bardzo dużo dobrej roboty zobaczymy jak wyjdzie seria finałowa bo jak tak dalej będzie to wyjdzie jak Kulawik.