Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 21.04.2014, 02:18
Ostatnio tymi dobrodziejami wyjebało jak grzybami po deszczu. Bednarz, Smuda, milicja na trybunach...wszyscy i wszystkie działania są tyko i wyłacznie dla dobra Wisły.

Łamistrajki też pojawiają się dla dobra Wisełki.

Dlatego nie bójmy się tego powiedzieć wprost... Wisła ma szczęście, że otaczają ją tak oddani sprawie ludzie.
Nie wiem jak wam ale mi osobiście kamień z serca mi spadł.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 21.04.2014 o godz. 02:21.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując