Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 20.04.2014, 18:57
Haha. Tak, Franiu już pakuje walizki, przy okazji ma zrezygnować z 2-letniego odszkodowania. Wszystko to dla dobra Wisły. A potem 3/4 Krakowa będzie mu dziękować za emocje oraz to, że ani nie spadł ani się nie utrzymał.
Odpowiedz cytując