Bernard Hopkins pokonał na punkty mistrza WBA, po drodze posyłając go na deski w 11 rundzie, został tym samym najstarszym człowiekiem, który zunifikował tytuły mistrzowskie
https://www.youtube.com/watch?v=EAp3hh8Tx_k
Po walce powiedział, że jeszcze w tym roku chce zmierzyć się z mistrzem WBC, Adonisem Stevensonem (który niedlugo walczy w obronie tytułu z Andrzejem Fonfarą, prawdopodobnie zmiecie Polaka z ringu).