Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16049
Stary 20.04.2014, 01:13
Przydały by się też pieniądze,żeby jak nie zapłacić to chociaż normalnie piłkarza opłacić.

Póki w klubie są Bednarz i Smuda to nikt o zdrowych zmysłach do naszego klubu nie przyjdzie. Nie dość że jeden z nich oferuje socjalne wynagrodzenie, które z dniem podpisania staje się klubową kulą u nogi i zaczyna się kombinowanie, jak tu namieszać by, nie zapłacić grosza a rozwiązać z winy zawodnika.
To drugiemu wydaje się że zapierdalaniem i katowaniem cuda czynić z druzyną będzie.

Z perspektywy zawodnika, podpisac obecnie kontrakt z Wisłą na 4 lata to jak podpisac cyrograf z diabłem.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 20.04.2014 o godz. 01:33.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując