|
Przydały by się też pieniądze,żeby jak nie zapłacić to chociaż normalnie piłkarza opłacić.
Póki w klubie są Bednarz i Smuda to nikt o zdrowych zmysłach do naszego klubu nie przyjdzie. Nie dość że jeden z nich oferuje socjalne wynagrodzenie, które z dniem podpisania staje się klubową kulą u nogi i zaczyna się kombinowanie, jak tu namieszać by, nie zapłacić grosza a rozwiązać z winy zawodnika.
To drugiemu wydaje się że zapierdalaniem i katowaniem cuda czynić z druzyną będzie.
Z perspektywy zawodnika, podpisac obecnie kontrakt z Wisłą na 4 lata to jak podpisac cyrograf z diabłem.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 20.04.2014 o godz. 01:33.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
|