|
Ogólnie rzecz biorąc dajcie sobie już ludzie na wstrzymanie obojętnie, z którym obozem trzymacie. Każdy następny post nie wnosi nic nowego, a tylko wywołuje i tak już napiętą atmosferę. Patrząc na nazwę tematu, a obecnie ilość wypowiedzi, to trochę tego odbiega już od tematu. Obie strony przedstawiły swoje stanowisko i kto miał zmienić obóz ten już zrobił ruch w tą stronę.
Wesołych
|