Do tego ze od ponad dekady jesteś partyjnym propagandzistą. Teraz już jasne stają się twoje sprzeczne z logiką wywody. Może na wsi ktoś wierzy w te farmazony ale raczej ta głupsza mniejszość. Tutaj jedynie się kompromitujesz.
A genetyczną pisofobię, którą jak każdy leming prezentujesz w każdym momencie, wyjaśniają czerwone korzenie z których najprawdopodobniej wyrosłeś. Uważaj bo skończysz jak Cyba

.
ps. Jeżeli nie kumasz na czym polega afera z przekazaniem publicznych pieniędzy prywatnej spółce, która w dodatku od lat kadzi POwcom to wszelkie dyskusje nie mają sensu. Z betonem tylko buldożerem....