Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26381
Stary 19.04.2014, 07:51
Do tego ze od ponad dekady jesteś partyjnym propagandzistą. Teraz już jasne stają się twoje sprzeczne z logiką wywody. Może na wsi ktoś wierzy w te farmazony ale raczej ta głupsza mniejszość. Tutaj jedynie się kompromitujesz.

A genetyczną pisofobię, którą jak każdy leming prezentujesz w każdym momencie, wyjaśniają czerwone korzenie z których najprawdopodobniej wyrosłeś. Uważaj bo skończysz jak Cyba .

ps. Jeżeli nie kumasz na czym polega afera z przekazaniem publicznych pieniędzy prywatnej spółce, która w dodatku od lat kadzi POwcom to wszelkie dyskusje nie mają sensu. Z betonem tylko buldożerem....
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.04.2014 o godz. 07:54.
Hej Nasz TS !!