Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 18.04.2014, 20:37
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Hyundai jako jeden z pierwszych zaczął stosować nowy "wspaniały" i "ekologiczny" czynnik do klimatyzacji co u mnie skreśliło tą markę

http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...ie,2007328,324
Kocur, obserwuje na co dzień "pomysły i te "poczynania" i nie jest dobrze. Niestety marka ma jeszcze wiele do zrobienia...
Odpowiedz cytując