SharksiK napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu ze w seniorskiej reprezentacji grali taki sam piach jak gramy obecnie.
|
Świerczewski, Juskowiak, Wałdoch, Koźmiński grali piach? Brednie. Młody jesteś, możesz nie pamiętać. Każdy z tych zawodników w obecnej "reprezentacji" byłby gwiazdą. Nie taką papierową jak Lewandowski, ale faktycznie dającą coś tej drużynie.