|
Można znaleźć mlodych chłopaków w niższych ligach tylko trzeba chcieć. Przykład Milika jest tutaj doskonały. Problemem polskiej piłki jest to że żaden prezes nie myśli długofalowo tylko o najbliższym sezonie. W ocenie większości prezesów lepiej sprowadzić gościa za darmo z zagranicy i może sie sprawdzi tylko że nic na nim nie zarobią jesli nawet sie sprawdzi bo w większości przypadków przyjeżdżają do nas piłkarscy emeryci. Ja wolałbym poświęcić więcej pięniędzy na profesjonalną siatkę skautingową i szukać w mniejszych ligach a także podpisać umowy o współprace ze wszystkimi klubami z Małopolski i innych rejonów polski gdzie kibicuje się Wiśle np. na Podkarpaciu. Dzięki temu mielibyśmy kapitalny przegląd młodych chłopaków z regionu tylko problem w tym że nikt o młodzieży u nas nie myśli.
|