Temat
:
Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy]
Wyświetl pojedynczy post
wisełka2014
Junior Member
Od: 03.2014
Offline
#
745
18.04.2014, 10:01
WiślakNH
, chodziło mi autkiem. Z resztą busy kursują
wisełka2014
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisełka2014
Znajdź inne posty napisane przez wisełka2014