huberix napisał(a):

Da się znaleźć takich zawodników, ale trzeba chcieć.
Można za przykład wziąć Arkadiusza Milika. Facet grał w sezonie 2010-2011 w Rozwoju Katowice !
Poszedł do Górnika, gdzie też zagrał sezon i od razu Niemcy.
Czyli znaleźć się da, jest cholernie trudno bo u nas szukają klubu zagraniczne, Legia, Lech czy nawet Lechia, ale jak się chce to da się
|
To tylko wyjątek potwierdzający regułę. Próbować, jednak, można, a nawet trzeba. Zanim rzeczywiście kogoś zaczniemy szukać powinniśmy popracować nad PR, bo obecnie nasze hasło reklamowe brzmi: "Nie mamy pieniędzy, nie płacimy dobrze, nie pracujemy najlepiej z młodymi zawodnikami. Trudno powiedzieć młodzi zdolni czy u nas się stoczycie czy rozwiniecie".