Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16038
Stary 18.04.2014, 08:31
Da się znaleźć takich zawodników, ale trzeba chcieć.
Można za przykład wziąć Arkadiusza Milika. Facet grał w sezonie 2010-2011 w Rozwoju Katowice !
Poszedł do Górnika, gdzie też zagrał sezon i od razu Niemcy.
Czyli znaleźć się da, jest cholernie trudno bo u nas szukają klubu zagraniczne, Legia, Lech czy nawet Lechia, ale jak się chce to da się
Odpowiedz cytując