JacobCFC napisał(a):

|
Ja tylko chciałem dać przykład, że niskim kosztem w niższych ligach można znaleźć dobrych młodych zawodników.
|
Co to znaczy dobrych młodych zawodników? Takich, którzy od zaraz będą bardzo silnym punktem mającej ogromne aspiracje ekstraklasowej drużyny? Czy też potrzebujących kilka lat, żeby osiągnąć poziom dzisiejszego Burligi czy Chrapka (oczywiście, pod warunkiem, iż będą się normalnie rozwijali)?.