mr_kwolf napisał(a):

No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.
Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.
|
Że też masz jeszcze czelność podciągać się pod takie hasło, masakra.
Jeśli można zapytać, mógłbyś napisać dlaczego mimo oficjalnego bojkotu naszych trybun, wiedząc o obecności operacyjnej policji i niesłusznie wydanych zakazów pojawiłeś się na meczu?