Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4907
Stary 17.04.2014, 22:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.

Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.
Że też masz jeszcze czelność podciągać się pod takie hasło, masakra.

Jeśli można zapytać, mógłbyś napisać dlaczego mimo oficjalnego bojkotu naszych trybun, wiedząc o obecności operacyjnej policji i niesłusznie wydanych zakazów pojawiłeś się na meczu?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 17.04.2014 o godz. 22:19.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując