Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4904
Stary 17.04.2014, 22:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ty za to pokazałeś, że nie wyczułeś w moim poście odrobiny humoru/ironii/przejaskrawienia...

Coś Ci jednak powiem - gdybym miał rozwodzić się nad hasłem "cała Wisła zawsze razem", to przede wszystkim podałbym przykład, jak to Wy - przeciwnicy bojkotu - wstawiliście się za swoimi braćmi po szalu, którzy dostali za psi .... zakazy klubowe... Więc z łaski swojej nie rzucaj tym hasłem, bo nic Ono dla Was/nich jak widać nie znaczy (a zbiórki na oprawy są marne, bo jesteście/oni są sknery i tyle - nie dorabiaj do tego innej ideologii).
Jak nie wstawili jak przecież podobno 10k protestuje, a na trybunach są tylko psy i kibice wpuszczani za złotówke.

PS. Ironia? Hmm, nie wydaje mi się ale niech ci będzie. Sharksik już za to na pewno nie ironizował. Szkoda, że wtedy już jego postu nie skontrowałeś, że "żartowałeś".

Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jak można ironizować jak ktoś rzuca hasło "Wisła razem" a jednocześnie bije brawo policji

Albo kogoś po.......iło zdrowo albo czegoś nie rozumiem.
Jeżeli to o mnie to prosze o jakiś cytat.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.04.2014 o godz. 22:03.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując