mr_kwolf napisał(a):

No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.
Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.
|
Ty za to pokazałeś, że nie wyczułeś w moim poście odrobiny humoru/ironii/przejaskrawienia...
Coś Ci jednak powiem - gdybym miał rozwodzić się nad hasłem "cała Wisła zawsze razem", to przede wszystkim podałbym przykład, jak to Wy - przeciwnicy bojkotu - wstawiliście się za swoimi braćmi po szalu, którzy dostali za psi .... zakazy klubowe... Więc z łaski swojej nie rzucaj tym hasłem, bo nic Ono dla Was/nich jak widać nie znaczy (a zbiórki na oprawy są marne, bo jesteście/oni są sknery i tyle - nie dorabiaj do tego innej ideologii).