Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4903
Stary 17.04.2014, 21:57
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.

Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.
Ty za to pokazałeś, że nie wyczułeś w moim poście odrobiny humoru/ironii/przejaskrawienia...

Coś Ci jednak powiem - gdybym miał rozwodzić się nad hasłem "cała Wisła zawsze razem", to przede wszystkim podałbym przykład, jak to Wy - przeciwnicy bojkotu - wstawiliście się za swoimi braćmi po szalu, którzy dostali za psi .... zakazy klubowe... Więc z łaski swojej nie rzucaj tym hasłem, bo nic Ono dla Was/nich jak widać nie znaczy (a zbiórki na oprawy są marne, bo jesteście/oni są sknery i tyle - nie dorabiaj do tego innej ideologii).
Odpowiedz cytując