Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4902
Stary 17.04.2014, 21:48
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Morał z tego taki, że piknikowi kibice są chuja warci i trzeba walczyć o fanatyków

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Kolega Serek doskonale to skwitował - jesteście chuja warci i tyle . Tylko skończony imbecyl chciał by na was budować frekwencję.
No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.

Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.

I wypraszam sobie tekst "jesteście" bo nie powiedziałem, że jestem jednym z nim.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z Podbeskidziem graliśmy o niewiele? Europejskie puchary w sytuacji w jakiej obecnie jest Wisła to niewiele?
A Puchar Polski to nie była walka o europejskie puchary? Według wielu to najłatwiejszy sposób na zakwalifikowanie się tam. Ponadto wiesz, że w tym meczu mogliśmy ugrać maksymalnie 1 punkt do klasyfikacji końcowej? Według mnie to naprawde niewiele.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.04.2014 o godz. 21:56.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując