serek.c2 napisał(a):

Morał z tego taki, że piknikowi kibice są chuja warci i trzeba walczyć o fanatyków
|
SharksiK napisał(a):

|
Kolega Serek doskonale to skwitował - jesteście chuja warci i tyle . Tylko skończony imbecyl chciał by na was budować frekwencję.
|
No i właśnie teraz pokazaliście ile znaczy dla was hasło "Cała Wisła zawsze razem" oraz mam nadzieje, że zrozumieliście czemu zbiórki na oprawy są na takim poziomie a nie innym.
Pozdrawiam i kończe tę bezcelową dyskusję.
I wypraszam sobie tekst "jesteście" bo nie powiedziałem, że jestem jednym z nim.
Jaroo1 napisał(a):

|
Z Podbeskidziem graliśmy o niewiele? Europejskie puchary w sytuacji w jakiej obecnie jest Wisła to niewiele?
|
A Puchar Polski to nie była walka o europejskie puchary? Według wielu to najłatwiejszy sposób na zakwalifikowanie się tam. Ponadto wiesz, że w tym meczu mogliśmy ugrać maksymalnie 1 punkt do klasyfikacji końcowej? Według mnie to naprawde niewiele.