Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4900
Stary 17.04.2014, 20:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Bo Wisła grała. A nie poszedłeś nie dlatego, że cię nie interesuje tylko dlatego, że ci się nie chce wspierać TS Wisła oprócz sekcji piłkarskiej. Przykład? Interesuje cię piłka nożna ale n
a wyjazdy też nie jezdzisz. Dlaczego? Z tego samego powodu co na kosza. Bo się nie chce.
Oczywiście, że mi się nie chce bo mnie nie interesuje to chyba logiczne. Mniej więcej tak samo kręci mnie brydż sportowy i pewnie dlatego też nie chodzę. TS Wisła ma 14 sekcji. Dziwnym trafem zawsze wierni i zagorzali są obecni w liczbie więcej niż 200 osób tylko na dwóch. Koszykówka, futsal - czyli to co jest medialne i są jakieś sukcesy. Aż tak wiele nas nie różni - ot dwie dyscypliny które mnie nie interesuj a Was być może tak. Tak czy inaczej słabo bo pozostaje ciągle wiele innych dyscyplin również z udziałem naszych reprezentantów. Śmiem twierdzić, że 3/4 najzagorzalszych fanów koszykówki kobiecej w wydaniu klubowym nie potrafi wymienić nawet połowy z tych wymienionych 14 dyscyplin. A to ciągle ta sama TS Wisła. Znasz mnie widzę świetnie bo wiesz, że na wyjazdy nie jeżdżę - brawo, prawda. Myślę, że w związku z tym wiesz również na ilu wyjazdach byłem jak miałem 15 lat mniej i mi się chciało/nie miałem pomysłu na lepszą rozrywkę - niepotrzebne skreślić. Zaskoczę Cię - jestem częstym bywalcem na meczach z udziałem Wisły w dwóch mało medialnych dyscyplinach - pustawo jakoś na widowni. Tam nie ma kamer i nie da się zrobić oprawy i pobijać rekordów w decybelach - pewnie dlatego się nie spotkamy.
A tak ogólnie to chyba nie na temat bo ani Ty ani ja aktualnymi pracownikami klubu nie jesteśmy.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.04.2014 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując