mr_kwolf napisał(a):

Jak to koło dupy latający? To już nie jest tak, że osoby z sektora C chodzą na wszystkie mecze niezależnie od okoliczności, a tylko na mecze nielatające koło dupy? Dobrze wiedzieć. Może dla pewnych osób mecz z Podbeskidziem też był "koło dupy latającym" i dlatego nie przyszli a tak byłoby np. 10k? W końcu Wisła już o niewiele grała.
Manipulujesz podobnie wyciągając średnią z meczów z Legią, Cracovią i Lechem, które sztucznie zawyżyły frekwencje. Ciekawe czy jakbyśmy mieli teraz w grupie mistrzowskiej mecze z tymi drużynami to podobnie chętnie byś porównywał średnią.
Po pierwsze, podaje przykładowe mecze chcąc pokazać, że nawet jak nie było bojkotu to ludzie z różnych powodów NIE chodzili na mecze. Rozumiesz? Bo brzydka pogoda, bo Brożka nie ma, bo środa itd. Również teraz część osób NIE chodzi na mecze z innych powodów, a nie z powodu Bednarza. Rozumiesz?
Po drugie a zarazem trzecie, nie podałem Podbeskidzia bo to już był mecz jak Wiśle wybitnie przestało iść więc część sezonowców odpuściła. Słabe wyniki = gorsza frekwencja. Rozumiesz?
Po czwarte, "na pewno zbliżyłaby się do 16k". Na żadnym meczu poza tymi TOP nie było nawet 14k, ale ty wiesz, że na pewno było 16k. Tak tak.
|
Kolega Serek doskonale to skwitował - jesteście chuja warci i tyle . Tylko skończony imbecyl chciał by na was budować frekwencję.