Janusz94 napisał(a):

|
Prawda jest taka że powinniśmy szukać młodych chłopaków najlepiej polaków. Takich którzy graja w naszych młodzieżówkach lub kończą w tym roku 18 lat i przekonywać ich do gry dla nas a w kontrakcie dawać małą podstawe ale duże pieniądze za gre i sukcesy osiągane z klubem. Tak możemy wyjść z marazmu tylko że nasi rządzący na to nie wpadną i wolą sprowadzać szrot.
|
Prawda nie jest taka, że mamy szukać młodych chłopaków, najlepiej Polaków. Mamy szukać młodych, utalentowanych Polaków. Przypomnę tylko, że młody Polak nie równa się dobry piłkarz. Nasi młodzi zawodnicy, o których upominają się kibice są albo słabi albo niezidentyfikowani. Na razie nie ma dowodów, ze cokolwiek potrafią i będą potrafili.
Od razu powinniśmy uciąć ten temat, bo to mrzonki. Większość młodych utalentowanych Polaków w obecnej sytuacji tu nie przyjdzie. Są poza naszym zasięgiem. Nie bez powodu w reprezentacji do lat 21 mamy tylko Chrapka.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Repreze...w_piłce_nożnej
Skoro więc sobie ich sami nie wychowujemy, oczywiście na jakimś ponadprzeciętnym poziomie (chodzi o poziom krajowy), jesteśmy skazani na piłkarzy za frytki z importu.