Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16028
Stary 17.04.2014, 19:58
Janusz94 napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka że powinniśmy szukać młodych chłopaków najlepiej polaków. Takich którzy graja w naszych młodzieżówkach lub kończą w tym roku 18 lat i przekonywać ich do gry dla nas a w kontrakcie dawać małą podstawe ale duże pieniądze za gre i sukcesy osiągane z klubem. Tak możemy wyjść z marazmu tylko że nasi rządzący na to nie wpadną i wolą sprowadzać szrot.
Prawda nie jest taka, że mamy szukać młodych chłopaków, najlepiej Polaków. Mamy szukać młodych, utalentowanych Polaków. Przypomnę tylko, że młody Polak nie równa się dobry piłkarz. Nasi młodzi zawodnicy, o których upominają się kibice są albo słabi albo niezidentyfikowani. Na razie nie ma dowodów, ze cokolwiek potrafią i będą potrafili.

Od razu powinniśmy uciąć ten temat, bo to mrzonki. Większość młodych utalentowanych Polaków w obecnej sytuacji tu nie przyjdzie. Są poza naszym zasięgiem. Nie bez powodu w reprezentacji do lat 21 mamy tylko Chrapka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Repreze...w_piłce_nożnej

Skoro więc sobie ich sami nie wychowujemy, oczywiście na jakimś ponadprzeciętnym poziomie (chodzi o poziom krajowy), jesteśmy skazani na piłkarzy za frytki z importu.
Odpowiedz cytując